Online Ön Muhasebe programı Tam Sürüm ÜCRETSİZ

Ücrestiz muhasebe programı

Küçük ölçekli yeni işletmelerin e dönüşümlerine destek amaçlı muhaasebe pragramı tamamen ücretsizdir. (Yeni kurlan kobiler ilk yıl muhasebe programı lisans bedeli Kobikasa' dan)

Ücretsiz ön muhasebe programı tam sürüm

Ön muhasebe programı tam sürüm ücrestiz olarak indirebilirsiniz.
Ücretsiz ön muhasebe programı tam sürüm kullanmak için üye olmanız yeterlidir.
1 Milyon ciro altındaki tüm kobilerimize kısıtlamasız tam sürüm muhasebe programı full ücretsizdir.
Kobi işletme kuruluşu 1 yılı geçen işletmeler ücretlidir. (Yeni kurlan kobiler ilk yıl Ön muhasebe programı lisans bedeli bizden)

Kobi kasa ön muhasebe programı neden ücretsiz?

En önemli amaccımız, Muhasebe programını ücretsiz vermemizdeki gayemiz özellikle genç girişimleri ülkemize kazandırmak ve daha profesyonel olmalarına katkıda bulunmaktır. Diğer bir amacımız ise henüz işletmelerinin e-Dönüşümünü tamamlamayan şirketleri online ön muhsebe programı ve eğitimini ücretsiz vererek destek olmak. Bir çok sektörde faliyet gösteren şirketimiz bir çok personeel yetiştirmiş ve eğitime önem vermektedir, bu sebepten eğitimleri ücretsiz vermekteyiz. Şirketimiz bir çok sektörde faaliyet göstermekte bir çok yazılım ve arge projesini ticarileştirmiştir. Kobi kasa muhasebe programı kar amacı gütmeyen sosyal bir projedir. Bu sebepten kobi kasa programı belirtilen şartlara uyan işletmelere ücretsiz olarak kullanılmasına izin vermektedir.

Muhasebe programı eğitim desteği

Yeni Girişimci Kobilerimize Ön muhasebe programı tam sürüm ücrestiz kullanımıno sunulmakta ve eğitim desteği tamamen ücretsizdir.

Ön muhasebe programı üretsiz eğitim desteğinden kim sınırsız faydalanabillir.

Yeni Girişimci Kobilerimize Ön muhasebe programı lisansı aldığında eğitim desteğinden sınırsız faaydalanabilirller. (Eğitim girişimci iş yeri sahibine verillir, girişimi alınan eğitimi personelllle katılır veya ilgilli personelle kendi eğitim verir.) *** Girişimcilerimiz Ticaretin temel kuralllarına uuygun olarak pazarla, muhasebe, finans, hizmet ve üretimi entegreli eksiksiz yönetmeleri gerekmektedir. Bunuda temel konulların özünü anlayarak, kobi kasa muhasebe programı ile sağlayabilir.

Ön muhasebe programı üretsiz eğitim desteğinden kim 2 Saat sınırlı faydalanabillir.

Daha öne ticaret yapmış ticaretin temel olaylaarına hakim işletmelere , bilinen konulları bilgisayar ortamında kobi kasa ön muhasebe programı ile daha kolay ve daha etkili nasıl kullanır, şirkete ne gibi fayda sağlar 2 saatlik bir eğitim verilecektir. 2 saatlik eğitim süresince programın tüm özellikleri öğrenillmekte işletme sahibi şirketini daha iyi yönetebilmekte, taahsilatları, verilen teklifler, iş programları, personel yönetimi, pillanlama, şirketin aylık yıllık geniş raporlarına anlık olarak görmekte ve yönetebilmektedir.

Ön muhasebe programı üretsiz kullanıcıllara eğitim var mı?

Lisansız veya hediye lisansı verilen kullanızılara, ihtiyaç duyduklarında 30 dakika üretsiz eğitim desteği verilmektedir. eğitim zamanı ve saatini kobi kasa belirlemektedir.

Ön muhasebe programı üye olduğumuzda tamamen üretsiz kullanabilirmiyiz?

kobi kasa ön muhasebe programını tamamen ücretsiz kullanmak için üye olmanız yeterlidir. Arge çalışmasına devam eden Teknokent, Teknopark kullanıcıları ücretsiz kullanmayaa devam eder. 2 milyon ciroyu geçen girişimcilerin işletmeleri 1 yıldan sonra lisansa geçmelidir. Diğer durumlarda tüm kobilerimize kısıtlamasız ön muhasebe programı full ücretsizdir.

Online Full Ücretsiz Üye Ol

Thumb

Ön muhasebe programı
Ücretsiz

İşletmelerinde online kasa hesabı, gelir gider takibi, personel hesabı, iş takibi, stok takibi, teklif, sipariş ,sevk vb. tüm muhasebe operasyonları tek sistemde

 • Online ön muhasebe programı

  Ücretsiz ön muhasebe programı ile finansal takip süreçlerinizde müşterilerinizin iş başlangıcınızdan iş teslimine kadar olan hareketlerini takip edebilirsiniz. Online muhasebe programı Pazarlama faaliyetlerinizde aşağıdaki ön muhasebe konularında kolaylık sağlar ; teklif verme, sağlıklı teklif takibi, Satış ve sözleşme formları ile isteğe bağlı stok takibi, alınan işlere iş emri oluşturarak doğru iş takibi yapabilme, Sevk emirlerin kordineli bir şekilde kargo katiklerinin yapılabilmesi e fatura veya e-arşiv takibi banka entegrasyon ile gelir gider veri girişi otomatik entegrasyon Kredi kartı entegrasyonu ile müşterilerden tüm bankalara taksit yapabilme imkanı daha nice teknolojik yenilikler kobikasa müşterilerinin ön muhasebe programını ücretsiz kullanmasına olanak sağlar. Üstelik yeni işini kuran kobilere 1 yıl online muhasebe programı full ücretsizdir.

Full Ücretsiz Üye Ol 0800 364 7296
Ücretsiz muhasebe programı tam sürüm full kullanım Kolaylığı

Ücretsiz muhasebe programı

Yeni girişimcilere ve e dönüşüme adapte olamak isteyen kobilere tam sürüm tamamen ücretsiz ön muhasebe programı son derecce kollay kulllanılmaktadır. Kullanıcılar yapmak istedikleri işlemleri videolu anlatım desteğinden yararlanabilirler.

Ön muhasebe programı ücretsiz

Tamamen Üccretsiz olarak ön muhasebe programından GİB e-Arşiv Fatura kullanabilirler. Ücrete tabi özellikler (e-Arşiv Fatura entegrasyonu, Banka entegrasyonu, SMS Kontör)

 • ücretsiz muhasebe programı tam sürüm

  ücretsiz muhasebe programı tam sürüm ollarak fullll indirebillir ücretsiz üye olarak tam sürümünü kulllanabilirsiniz.

 • tamamen ücretsiz on muhasebe programı

  Kobi ve küçük işlletmellere yeni girişimcilere yıllık cirosu 2 milyon alltıında kallan tüm işletmelere tamamen üretsizdir.

 • ön muhasebe programı ücretsiz full indir

  küçük işlletmeller, yeni girişimciler ve mikro kobiler üretsiz full özellikli ön muhasebe programı windows sürümünü indirebilir , ücretsiz kullanabillirler.

 • ücretsiz online muhasebe programı

  ön muhasebe programı küçük işlletmellere, yeni girişimcilere ve mikro kobilere ücretsizdir.


Windows için Masaüstü Full Ücretsiz İndir
Muhasebe programı full indir.

Muhasebe programı full indir.

Yeni girişimcilere ve e dönüşüme adapte olamak isteyen kobilere tam sürüm tamamen ücretsiz muhasebe programı full indir. Kullanıcılar yapmak istedikleri işlemleri videolu anlatım desteğinden yararlanabilirler.

Muhasebe programında ücrete tabi özellikler (e-Arşiv Fatura entegrasyonu, Banka entegrasyonu, SMS Kontör). Tamamen Üccretsiz olarak ön muhasebe programı indirebilir GİB e-Arşiv Fatura sistemindende ücretsiz fatura kesebilir.


Windows masaüstü muhasebe programı full üücretsiz indir
Ön muhasebe programı kullanıcı eğitimi

Muhasebe Program Eğitimi

Kobilerimize program kullanımı temel ön muhasebe ve ön muhasebe programı kullanım eğitimi verilmektedir. Youtube kanalımızda her bir operasyonun videolu anlatımı vaardır. Bu şekilde videları izleyerek programın kullanımı çok kolaay olacaktır.

Yeni işletmelere muhasebe program eğitimi

Yeni kurulan işletmeler veya muhasebe yeni ön muhasebe personelleri için eğitim ücretsizdir. Aşağıdaki tüm sorular uzaktan bağlanarak 1 Saat ücretsiz eğitim verilmektedir. Eğitim sektöre göre gerçek bir işletme operasyonları uygulamalı olarak anlatılıp, püf noktaları vurgulanmaktaadır. Aylarcca kurs veya eğitim eziyetine katlanmadan Kobi Kasa ön muhasebe programı lisansı alarak, Kobi Kasa uzamanlarından üccretsiz destek alabileceksiniz.

 • Ön muhasebe programı cari hesap nedir?

  Şirketin faliyeti sırasında tahsilat yapılan veya ödeme yapılan kişi ve kurumların tamamı cari olarak tanımlanır. Müşteriler, personeller, toptancılar, tedarikciler vb. ccari olarak nitelendirilir. Ön muhasebe programında; cari hesap nedir, cari hesap takibi nasıl yapılır, cari hesap borç bildirimi nasıl yapılır?

 • Ön Muhasebe Programı kasa hesabı nedir?

  Günlük olarak Nakit Kasa veya banka hesabına giren ve çıkan ödeme ve tahsilatlarının kaydının tutulmasına kasa hesabı denir. Ön muhasebe programında; kasa hesabı nedir, kasa hesabı nasıl yapılır, kasa defteri nasıl tutulur?

 • Ön Muhasebe gelir - gider , tahsilat - ödeme nedir?

  Şirkette her ne şekilde olursa olsun yapılan tahsilatlara (doviz, ₺ , Havale/EFT , Kredi kartı çekimi) gelir, şirket banka veya kasasından çıkan ödenenler ise Gider olarak tanımlanır. Ön muhasebe programında; kasa hesabı nedir, kasa hesabı nasıl yapılır, kasa defteri nasıl tutulur?

 • Ön Muhasebe teklif nedir, teklif mektubu nedir?

  Ön muhasebe programında; müşterilere sunduğumuz ürünün özellikleri, fiyatı, teslim şartları , ödeme koşulları vb. belirtilen yazılı veya e-belgeye teklif denir. Teklif mektubu nasıl hazırlanır, Teklif nasıl hazırlanır, verilen tekliflerin takibi nasıl yapılmalı ? Ön muhasebe programında teklif hazırlama ve teklif takip programı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

 • Ön Muhasebe hakkında temel konular?

  Ön muhasebe temel bilgiler bilindiğinde, ön muuhasebe programını kullanmaak ve yönetmek çok daha kolay olmaktadır. Sektörde yapılan en büyük hatalardan biri temel ön muhasebe hakkında bilgi sahibi olunmadan program kullanmaya ve programı öğrenmeye çalışılmakta buda e-dönüşüm sürecinde sıkıntı çekilmesine sebep olmaktadır. Tüm lisanslı kullanıccılarımıza 1 Saatlik temel muuhasebe mantığı ve program ile nasıl entegrali olunur program nasıl kullanılmalı pratik uygulamalı eğitim ücretsizdir.

Muhasebe programı Ücretsiz Eğitim

ücretsiz muhasebe programı tam sürüm

Ön muhasebe programını ücretsiz kullanmak için tek şart satış cirosu 2 Milyon altında olan mikro ölçekli kobi işletmesi olmaktır.
İşletmeniz büyüdüğünde lisanslı ön muhasebe programını kullanıcı olarak, kullanmaya devam edebilirsiniz, tüm bilgilerinizi XLS şablonuna indirebilirsiniz.
İşletmeler istediği zaman ön muhasebe programının daha fazla özelliğinden faydalanabilmek için ihtiyaçları doğrultusunda daha fazla özellik için üçretli paketlere geçebilir.
Ön muhasebe programı ücretsiz lisansta mikro ölçekli kobi işletmelerinin , küçük esnafların, götürü usulu çalışan esnafların tüm ihtiyaçlarını pratik çözebileceği özellikler fazlasıyla vardır.

ücretsiz kullanıcılar istediği her zaman tüm verileri XLS olarak indirebilir.

Ön muhasebe programı giriş nasıl yapılır ?

Ön muhasebe programına nasıl giriş yapılır, hangi özellikler nasıl kullanırlır videoyu izleyin ve programı ücretsiz kullanmaya başlayın.


Online ön muhasebe programı Full Ücretsiz Lisans

 • Full Ücretsiz Lisans

  Ön muhasebe programı full ücretsiz lisans özellikler

  0.00

  1 Kullanıcı
 • Ön Muhasebe Kasa Takip
 • Cari Hesap Takip
 • Cari Hesap Rapor
 • Banka Kasa 1 Adet
 • Depo 1 Adet
 • Stok Takip
 • Çek Senet Takip
 • e-Arşiv Fatura
 • e-Fatura Entegrasyon
 • e-İrsaliye Entegrasyon
 • e-Belge Entegrasyon
 • CRM Randevu Takip
 • CRM Teklif Takip
 • SMS (500 SMS hediye)
 • WhatsApp
 • eMail
 • Gelir Gider Eşleştirme Banka Entgrasyon
 • Kredi Kartı online taksit, tek çekim Entgrasyon
 • Alt Bayi Kullanıcı
 • Alt Bayi Sipariş Takip
 • Alt Bayi Ödeme Paneli