Randevu Takip Programı

Randevu Takip Programı

Kobikasa Randevu Takip Programı müşteri teklif, keşif görüşme programınızı ayarlar. Randevu takip programı müşterilerinizle görüşmelerinizi , teklif durumunu sormanızı, Telefonla tekrar görüşme yapmanız gereken saatleri hatırlatır. Randevu takip programı, Pazarlama Faliyetinde Saha pazarlama personelleri, telefonla Satış Personelleri , birebir satış personelleri farklı kullanıcı tanımlar Randevu takip programı teklif ve keşif görüşmelerinizi , teklifin durumunu sormanız gereken günleri planlamanızı sağlar ve planlanan gün ve saatinde size hatırlatır.

Randevu Takip Sistemi

Randevu Takip sistemi müşteri teklif, keşif görüşme ve randevularınızı ayarlar. Randevu takip sistemi müşterilerinizle görüşmelerinizi , teklif durumunu sormanızı, telefonla tekrar görüşme yapmanız gereken saatleri hatırlatır. Randevu takip sistemi, pazarlama faliyetinde saha pazarlama personelleri, telefonla Satış Personelleri , birebir satış personelleri farklı kullanıcı tanımlar Randevu takip sistemi teklif ve keşif görüşmelerinizi , teklifin durumunu sormanız gereken günleri planlamanızı sağlar ve planlanan gün ve saatinde size hatırlatır.

Kobi Kasa Programı Randevu Takip Sistemi

Kobi Kasa randevu takip sistemi işletmelerin Pazarlama faaliyetlerini hızlandırmak amaçlı yazılan bir yazılımdır. Müşterilerinize verdiğiniz tekliflerin değerlendirme durumu için sizi uyarır. Müşteriniz ile Görüşme ve planlarınızı takvimde göstererek sizi uyarır. Etkili ve kontrollü bir Pazarlama faliyet sağladıığı gibi personellerinizin verdiği teklifler, görüşmeler, müşteri ile görüşme planları kullanıcı bazlı yönetilebilir. Bir personelin işi başka bir personele aktarılarak ekip arasında esnek yönetim sağlanarak işlerin aksaması önlenir. Program yöneticisi tüm personelin günlük pazarlama faaliyeti, zaman planlaması, verimliliği verilen tekliflerinde gerçekleşen sipariş onayı, satış ayrı ayrı raporlanabilir. Kobi kasa randevu takip sistemi, Kobi Kasa ön muhasebe programının içinde tamamen ücretsiz olarak kullanılması ile müşterilerinizle görüşmeleriniz cari hesaplarınız iş takibiniz kargo takibiniz tek bir programda paket olarak kullanılmaktadır.

Randevu Programı Ücretsiz

Mikro ölçekli 2M Ciro altındaki kobilerin e dönüşüm süreçlerinde destek olmak, müşteri randevu takip Programı tamamen ücretsizdir.


Mikro ölçekli Kobilerimize destek amaçlı müşterileriniz ile görüşmelerinizi , iş planlarınızı , müşterinizi aramanız gereken gün saat dilimini, işiniz ile ilgili yaptığınız görüşme ve ileriki tarihli görüşme pilanı iş planı sevk planı vb. her durumu randevular sekmesinde takvim veya liste olarak randevu ekler takip edebilirsiniz. E-Mail gönderme, WhatsApptan gönderme tamamen ücretsizdir. Ayrıca verilen teklifler için müşteri takibi yapmak için hatırlatıcı randevu kullanabilirsiniz. Randevu tarihinde müşteri ulaşılamadı SMS ve Whatsaptan müşteriye kısa mesaj bildirinleri de ücretsizdir. Profesyonelliğe hazırsanız e dönüşüm sürecinizi hızla tamamlayabilirsiniz üstelik kobi kasa takibi ön muhasebe pazarlama CRM programlarının tamamı tek sistemde üstelik küçük işletmelerimize tamamen ücretsizdir.
Kobi işletme kuruluşu 1 yılı geçen işletmeler ücretlidir. (Yeni kurlan kobiler ilk yıl lisans bedeli bizden)

Randevu Takip Yazılımı

Kobikasa Randevu Takip sistemi müşteri teklif, keşif görüşme programınızı ayarlar. Randevu takip yazılımı müşterilerinizin sizin ne zaman müsait olduğunuza kolayca ulaşımını sağlarken sizinde tek bir merkezden zaman tasarrufu ile işlerinizi kolaylaştırır. Randevu takip yazılımı ile birlikte müthiş bir intizam ile işinizde aksatma olmadan ilerlemenizi sağlar.. Randevu takip yazılımı sizlere vakit kazandırırken aynı zamanda daha fazla iş almanız ve vaktinde yapmanız için mükemmel bir avantajdır.

Randevu Programı

Kobikasa Randevu Programı müşteri teklif, keşif, görüşme programınızı ayarlar. Randevu proramı ile müşterileriniz ile sizleri anında buluşturuyoruz. Randevu programı sayesinde planlı bir çalışma hayatı ve harkulade bir düzenli sistem sunuyoruz. Randevu programımız ile hiçbir randevunuz askıda kalmaz ve anında dönüş sağlanır. En iyi randevu programına sahip işletmelerden biriyiz.

Online Randevu Programı

Kobikasa Online Randevu Programı müşteri teklif, keşif, görüşme programınızı ayarlar. Online randevu programı ile en iyi şekilde müşterileriniz ile randevularınızı yönetebilirsiniz. Online randevu programı ile zaman kaybetmeden istediğiniz her yerden randevu oluşturabilirsiniz. Online randevu programımız ile müşteriler otomatik olarak hangi günlerin kendileri için uygun olup olmadığına hızlıca erişim sağlarlar. Tek bir alan üzerinden online randevu programı ile online bir şekilde nizam tertip edersiniz.

Randevu Yönetim Programı

Kobikasa Online Yönetim Programı müşteri teklif, keşif, görüşme programınızı ayarlar. Randevu yönetim programı ile oluşan düzensiz iş planınızı geride bırakır ve işinizde hız kazanırsınız. Randevu yönetim programı ile daha disiplinli bir yol izlerken müşterileriniz ile olan ilişkileriniz güç kazanır. Randevu yönetim programı bir yıl ücretsizdir.

Online Randevu Yazılımı

Kobikasa Online Randevu Yazılımı müşteri teklif, keşif, görüşme programınızı ayarlar. Online randevu yazılımı ile çalışanlarınız ve müşterileriniz için kolay bir randevu oluşturma sağlayabilirsiniz. Online randevu programı ile zamanı gelen veya gelecek olan randevularınız otomatik hatırlatıcı ile sizlere bildirilir. Online randevu programımız sizlere işletmeniz için kolay bir yönetme sağlar. Online randevu programı 1 yıl ücretsizdir.


Randevu takip programı kolay kullanım

Randevu Takip programı Kobi Asistan

Kobi Asistanınız Randevularınızı, müşteri bazlı oluşturduğunuzda, sizi zamanında uyarır. Teklifin son durumu, iş planı gibi programlarınızı randevu takvime ekleyerek her an istediğiniz yerde randevularınıza ulaşırsınız. Kobi Kasa programı bir bütün olarak değerlendirildiğinde Kobi, küçük işletmeler için; ön muhasebe yanında pazarlama ve iş planı programı bir arada mükemmel bir çözümdür.

Kolay Kullanım
Kobi İşletme Randevu Takip Programı Eğitim

Randevu Takip Programı Eğitimi

Yeni girişimci işletmelerde, yeni işe başlayan personellerine ücretsiz randevu takip sistemi eğitim danıışmanlığı verilmektedir. Kobi kasa olarak küçük işletmelerimizin satış başarısı, ön muhasebe yönetimi, pazarlama ve iş organizasyon yönetimi gibi bir çok konuda temel seviyede anlaşılır yazılarımızı okumanızda fayda olacaktır.

Kobi mikro ölçekli işletmeler için program kullanımı temel teklif verilen müşterilerin belli periyotlarla takibi, müşteri görüşmelerinin özet görüşme kaydı alınması , müşteri ürün gönderimi sevk ve idare için günlük iş pilanı gibi pratik kullanımlı Pazarlama CRM çözümüdür.

Ücretsiz Eğitim