İş Takibi

Personelin müşteri teklifleri randevuları spariş onayı satış onayı sevkiyat işlemleri, iş montaj planlanması ve takibi satış ekibi montaj ekibi performansı ve yönetimi belli zaman aralığında tüm faaliyetlerin raporu alınarak yönetim organizasyon işlemleri raahatlıkla yapılabilir.

Ücretsizz online İş Takip Programı

İş Takip Programı

Mikro ölçekli 2M Ciro altındaki kobilerin e dönüşüm süreçlerinde destek detek olmak, Müşteri iş takip programı tamamen ücretsizdir.


Mikro ölçekli Kobilerimize destek amaçlı müşteri takip programımız ile müşterilerinize ait işin yapılacağı; gün,saat, personeli ücretsiz görev takibi programı ile takip edebilirsiniz. İşi yapacak personeli , taşeron veya alt bayi bilgilerinizi ileriki tarihli iş planı vb. her durumu İş Takip sekmesinden kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Kobilerin e dönüşümünde ekonomik yükseliş yaşarken müşteri iş takp programı ile iş sürecinizi daha istihdamlı yürütebilcelsiniz. Ayrıca verilen iş takibi personel , taşeron veya alt bayi organize etmek için hatırlatıcı randevu kullanarak işinizi daha istikrarlı ve aksatmadan kısaca çözebilirsiniz.. Randevu tarihinde müşteriye ulaşılamadığı takdirde SMS ve WhatsApptan müşteriye kısa mesaj bildirimleri de ücretsizdir. Personel veya Alt bayinize kullanıcı tanımlayarak iş raporlarınızı girmelerine imkan sağlarken gelir giderlerinizi kontrol altında tutarsınız. (*** Tekrar Eden iş pilanı hazırlayabilirsiniz) Profesyonelliğe hazırsanız e dönüşüm sürecinizi hızla tamamlayabilirsiniz üstelik kobi kasa takibi ön muhasebe pazarlama CRM programlarının tamamı tek sistemde üstelik küçük işletmelerimize tamamen ücretsizdir.
Kobi işletme kuruluşu 1 yılı geçen işletmeler ücretlidir. (Yeni kurlan kobiler ilk yıl lisans bedeli bizden)

Ücretsiz İş Takip Programı

KobiKasa iş takip programı yeni işletmelere 1 yıl ücretsizzdir.

 • Ücretsiz İş Takip yazılımı

  KobiKasa iş takip yazılımı son teknoloji sistemler kullanarak veri güvenliği ve yedekleme sistemleri ile üstün özzelliklere sahiptir.

 • Ücretsiz Görev Takip programı

  KobiKasa görev takip programı ile şirket çalışanları günlük görevleeri belirlenebilir. Bu görevler montaj yapım işleri, ürün sevkiyat işleri, gibi bir çok sektörde kullanıılabilir, Görevi yapacak teknik personel ise kendi kullanııcı kimliği ile programa girerek görevle ilgili detayları sisteme girebilmektedir. bir günden fazla olan görevlere tarih aralıığıı verilebilmekte, teknik personellerin iş takibinde tam bir kontrol sağlanmaktadır. Satış verisinden iş durumuna otomatik erişilmekte ilgili montajlı satışın hangi durumda olduğu izlenebilmektedir. müşteri iş takibi personel görevleri ile tanıımlanması ile birden çok personelin izlenmesi ileriye dönük iş görev belirlenmesi çok kolaydır.

 • Ücretsiz satış takip programı

  KobiKasa ücretsiz satış takip programı ile gerçekleşen sevkli satış, montajlı satışlarınızı, sevk pilanlamasından her detayına a'dan z'ye tam kapsamlı hakim olmanızı sağlar.

 • Online iş takip programı

  KobiKasa online iş takip programı bütün iş programınızdaki her olguyu en ince ayrıntısına kadar hızlı ve pratik şekilde yönetmenizi sağlar. Kobikasa online iş takip programı işlerinizi çepeçevre sorunsuz bir şekilde organizze etmenizi sağlar. Online iş takipi işçileriniz ile müşterileriniz arasında kolaylık sağlayan bir köprü görevi görerek tek bi merkezden yönetirsiniz.

 • En iyi iş takip programı

  KobiKasa en iyi iş takip programı işletmenizdeki bütün işleri planlı ve seri şekilde yönlendirmenizde mükemmel bir kolaylık sağlar.

 • İş takip programı ücretsiz

  KobiKasa iş takip programı bir yıl ücretsizdir.


Online İş Takip Programı Eğitim

İş takibi programı eğitimi

Kobi kasa olarak küçük işletmelerimizin satış başarısı, ön muhasebe yönetimi, pazarlama ve iş organizasyon yönetimi gibi bir çok konuda temel seviyede anlaşılır yazılarımızı okumanızda fayda olacaktır. Kobi mikro ölçerkli işletmeler için program kullanımı temel müşterileriniz ile iş pilanlarını iyi yönetmenize yardımcı asistanınızdır. İş yapımı ve iş özet kaydı alınması , müşteri ürün gönderimi sevk ve idare için günlük iş pilanı gibi pratik kullanımlı Pazarlama CRM çözümüdür.

Ücretsiz online iş takibi program eğitimi

Yeni girişimci işletmelerde, yeni işe başlayan personellerine ücretsizonline iş takip program kullanm desteği verilmektedir.

 • Online iş takip eğitimi

  Kobi ve küçük işletmelere iş takip eğitimi ve program kulllanım eğitimi ücretsizdir.

 • Online müşteri iş takibi

  Müşterillerinizin montaj işlleeri yapıım işleri iş takip programı ile programa konllulur güününde satinde seervis personnerini uyarır.

Online İş Takip Programı Eğitim
İş takip programı kolay kullanım

İş Takip programı Kobi Asistan

Kobi Asistanınız Montaj Yapım sevk Teslim işlerinizi, müşteri bazlı oluşturduğunuzda, sizi zamanında uyarır. işin son durumu, iş pilanı gibi programlarınızı iş pilanı takvime ekleyerek her an istediğiniz yerde işlerinizin sürecine ulaşırsınız. Kobi Kasa programı bir bütün olarak değerlendirildiğinde Kobi, küçük işletmeler için; ön muhasebe yanında pazarlama ve iş pilanı programı bir arada mükemmel bir çözümdür.

Kolay Kullanım