Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı

Müşteri takip programı son teknoloji ürünü üüyelik oluşturup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Müşteri Takip Programı

Mikro ölçekli 2M Ciro altındaki kobilerin e dönüşüm süreçlerinde destek detek olmak oamcı ile Müşteri Takip Programı tamamen ücretsizdir. Müşteri takip programı kobi ve esnaflarımıızza 1 yıl full tam sürüm ücretsizdir. Mikro ölçekli Kobilerimize destek amaçlı verilen teklifleriniz müşteri görüşmeleriniz ve müşteri ile randevularınızı online takip edebileceğiniz müşteri takip programı tamamen ücretsizdir.

 • Müşteri teklif ve görüşme takibi

  Müşteriye verilen teklifleriniz, müşteri görüşmeleriniz, müşteri iş programlarınızı ve müşteri randevularınızı online takip edebileceğiniz müşteri takip programıdır.

 • Müşteri teklif ve randevu takibi

  Müşteriye verilen tekliflerin durumunu değerlendirilip değerlendirilmediği hususunu öğrenmek için otomatk randevu oluşturabilirsiniz. Telefonlla ulaşamadığıınıız müüşterillere tekllifin durumunu sormak için veya sizi aramasını istediğinizzde WhatsApp ve SMS ile otomatik mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca verilen teklifler için müşteri takibi hatırlatıcı randevu siztemi, müşteri ulaşılamadı SMS ve WhatsApptan müşteriye kısa mesaj bildirinleri yapılabilmektedir.

 • Profesyonel müşteri takip programı

  Profesyonelliğe hazırsanız e-dönüşüm sürecinizi hızla tamamlayabilirsiniz müşteri teklifleriniz, sipariş onayları, satış sözleşmeleri ürün sevk bilgileri gibi bir çok özellikte kobikasa müşteri takip programını inceleyiniz. Profesyonelliğe hazırsanız e-dönüşüm ücretsizdir.

 • Müşteri randevu hatırlatıcı

  Müşteri keşiflleriniz, müşteri görüşmeleriniz, müşteri iş planlarınız saatinde ve gününde size hatırlatılır.


Müşteri Teklif Takip programı ücretsizz

Müşteri Teklif Takip Programı

Günümüzde müşteriye teklif verdiğinizde işiniz bitmez, doğru zamanda arayıp hatırlatmak fikrini öğrenmek gerekir, Olumsuz düşünceler var ise olumluya çevirmek için gayret gerekir, güvensizlik varsa güven oluşturmak için kendinizi doğru ifade etmeniz gerekir. Sonuç olarak müşteriyi tekrar aramalı görüşmeler ile ilgili notlar alınmalıdır.

Üretsiz teklif takip programı

Sonuç odaklı satış stratejisi geliştirmek için Kobi Kasa Müşteri Takip Programını kullanmanızda fayda vardır. Kobi kasa teklif takp programı küçük işletmelere full ücretsizdir.

 • Müşteri teklif takibi önemi

  Müşteri teklif takibi ne işe yarar? Müşteri tekliflerini sıkı takip etmeniz satış başarınızı artırır, müşteri dönüşleri ve fikirleri elinizde bir data olur pazarlama fikir ve stratejinizi yeniden kurgulamanızı sağlar , daha profesyonel daha kurumsal bir şirket olmanız için size yol gösterir.

 • Teliflerde müşteri ile etkili iletişim

  Müşterilerin teklifllerinizi değerlendirme ve onaylama aşamasında iletişime geçme satış faalliyetini devam ettirmek şirketinizi hatırlatmak ürün ve hizmetlerinizden sağlanacak faydayı tekrarlamak satış başarınızı arttıracaktır.

 • Profesyonel müşteri teklif formu hazırlama

  Müşterilerinize pdf veya çıktı olarak teslim etiğiniz teklif formları otomatik ürün görseli profesyonel teklif tasarımı ürünlerin sırasını değiştirebilme teklif formunda otomatik fiyat günceleme yapabilirsiniz. Tekliflleerinizi döviz bazlı vererek otomatik kur güncelleme manuel kur belirleme gibi bir çok esneklik mevcuttur. Müşterilerinize verdiğiniz teklifler onaylandığında otomatik spariş ve otomatik satış oluşturabilirsiniz.

Müşteri Teklif Takip Programı
Müşteri Takip Eğitimi

Müşteri Takip Eğitimi

İşletmesini yeni kuran kobi ve esnaflarımııza müüşteri teklif takibi, müşteri iş takibi, Müşteri cari hesap takibi konularıında üccretsiz danışmanlık verilmektedir.

Müşteri Takip Program Eğitimi

Kobi kasa müşteri takip programı her menü Youtube kanalımızda detaylı anlatılmıştır, videoları izleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz üstelik tamamen ücretsiz bir programdır.

 • Müşteri takibi organizasyon eğitimi

  İşletme tipine göre müşteri takibi ve organizasyon tek programda üstelin kolay kullanım son teknoloji müüşteri takip programı Kobikasa farkı ile.

 • Kobi ve yeni işleetmeller müşteri takip eğitimi

  Kobi mikro ölçerkli işletmeler, yeni şirketler için program kullanımı temel teklif verme , müşteri takibi satış ve pazarlama prensipleri eğitimleri görsel ve videolarla sunulmaktadır.

Ücretsiz Müşteri Takip Eğitimi